Aroma renginiaiErika Morozienė

 

Mano vardas Erika Morozienė, esu trijų vaikų mama, anglų kalbos dėstytoja, aromaterapijos mėgėja. Kažkada svajojau studijuoti psichologiją, tad daugiau nei 20 metų anglų kalbos dėstymo patirtis, bendraujant  su labai įvairia žmonių auditorija, leido savarankiškai gilinti ir plėsti psichologijos žinias. Kita didžiausia gyvenimo svajonė buvo turėti vaikų, todėl du užauginti sūnūs ir dukra davė kitokios neišmatuojamos vertės patirtį. Intensyvus gyvenimo būdas nuolatinėje žmonių apsuptyje skatino ieškoti tobulėjimo galimybių, asmeninio augimo,  įvairių situacijų sprendimo būdų. Taip palaipsiniui, tarsi maži upeliai, gyvenimiškos patirtys sutekėjo į vieną upę ir gimė dar viena veikla – aroma. Atradusi eterinius aliejus, maniau, jog tai bus malonus ir naudingas dalykas mano artimiesiems. Tačiau ilgainiui įsitikinau, jog eterinių aliejų tema labai plati, apimanti  daug aspektų ir galėtų būti prieinama ne tik mano šeimos nariams. Tapusi aromapsichologijos studente ir praktike įsitikinau, kad eteriniai aliejai yra vertingi žmogui ir dėl fizinio, ir dėl emocinio poveikio, jie gali tapti atsakymų raktu sprendžiant įvairius gyvenimiškus klausimus. Tvirtai žinau, jog  kokybiški eteriniai aliejai yra ne tik malonūs, bet  ir veiksmingi kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Ypatingas ir man be galo patrauklus aroma veiklos aspektas – skleisti žinias ir kurti atmosferą, kurioje galima išlaisvinti moteriškumą, kūrybą.  Kviečiu į dirbtuves, kur naudodamos premium klasės eterinius aliejus ir kitus saugius ingredientus savo rankomis gaminsime išskirtinius aroma produktus. Jūsų laukia ne tik naudinga informacija, bet ir puikiai  moterų draugijoje praleistas laikas! Kviečiu atrasti aromaterapines naudas kartu!


DALYKAS

 AROMA RENGINIAI, AROMA DIRBTUVĖS, AROMAPSICHOLOGIJOS KONSULTACIJOS

DALYKO PROGRAMOS

1. AROMA DIRBTUVĖS. Tai 1-1,5 valandos trukmės renginys, kurio metu visos dalyvės gamins ekologiškas, aromatines priemones kūnui ir namams, naudodamos premium klasės eterinius aliejus (šveitiklius, kvepalus, serumus ir t.t). Kaina nuo 15 iki 25 eurų dalyviui. Priemonės įskaičiuotos.

2. AROMA RENGINIAI. Trukmė –  iki 2 valandų. Renginiai skirti informacijos apie eterinių aliejų naudą fiziniam sveikatinimui sklaidai, psichologinės bei emocinės būsenos gerinimui. Kaina nuo 10 iki 20 eurų dalyviui. Kvapni arbata, vaišės, papildomos priemonės įskaičiuotos.

3. AROMATESTAVIMAS. Jo tikslas – sujungti psichologijos ir eterinių aliejų sritis. Susitikimo metu pateikiami virš 50 įvairių augalų eteriniai aliejai, testavimo rezultatai apdorojami, apibendrinami ir pateikiami siūlymai, kaip galima naudojant kvapus spręsti ir tobulinti įvairias gyvenimo situacijas. Taip pat sudaromas individualus, žmogaus parinktų aliejų aromatas. Individualaus susitikimo trukmė – apie 2 valandos. Kaina sutartinė, nuo 50 eurų.

KAM SKIRTA

Visiems, kurie siekia tobulėti, įkvepiančiai mokytis kažko naujo, ieško neeilinių sprendimų savo gyvenime. Taip pat nori išmokti gaminti kūno priežiūros priemones, naudodami eterinius aliejus.

DALYKO SIEKINIAI

Susitikimų tikslas – atpalaiduoti, nuraminti protą, suteikti atsakymus, skatinti moteris rūpintis savimi ir artimaisiais, gaminant priemones su eteriniais aliejais.

FORMATAS

Individualūs susitikimai arba susitikimai mažose grupėse. Laikas derinamas lanksčiai, pagal poreikius.

NAUDA

Galimybė gauti naujų žinių, įgūdžių, atsakymų į iškylančius turimus klausimus + geros nuotaikos pliūpsnis, įkvėpimas džiaugtis gyvenimu.

PRIEMONĖS

Gryni, aukštos kokybės eteriniai aliejai, kitos priemonės pagal užsiėmimo paskirtį.

KĄ REIKIA TURĖTI

Šlepetes, geriamo vandens, žingeidumą.

Kontaktai

Mobilus telefonas: +370 67409790

Elektroninis paštas: [email protected]