Susitikimai – konsultacijos: aromapsichologija ir emocinė aromaterapijaInga Gudienė


Esu anglų kalbos dėstytoja, turinti 20 metų patirtį. Dirbdama tiek su vaikais ir paaugliais, tiek su suaugusiais žmonėmis, visada ieškojau būdų padėti jiems pamilti anglų kalbą, pažvelgti į ją kaip į nuostabų įgalinantį veikti įrankį ir lengviau ją įsisavinti. Intuityviai pasirinkau smegenims draugišką mokymo(si) būdą, kuris žingsnis po žingsnio atvedė į kitas mano veiklos sritis: aromapsichologiją ir emocinę aromaterapiją. Tad šiandien esu ne tik anglų kalbos dėstytoja, bet ir aromapsichologijos praktikė, kuri padeda žmonėms atrasti jiems tinkamiausius natūralius būdus savo emocinei savijautai gerinti, kasdieninėms ir nekasdieninėms situacijoms spręsti, pasitelkdama natūralius grynuosius aromatus.

Mūsų uoslė yra ypatingas pojūtis. Kvapai mums akimirksniu gali sukelti emocijų bei prisiminimų tokiu intensyvumu, tarsi vėl iš naujo išgyventume tą pačią patirtį. Kai imame domėtis tuo, kaip veikia mūsų smegenys, lengva suprasti, kodėl taip yra. Už mūsų emocijas, atmintį, prisiminimų išsaugojimą ir kvapų apdorojimą atsakinga ta pati smegenų dalis – limbinė sistema. Tad tam tikri aromatai gali tapti raktais, atrakinančiais įsitikinimus, įrašytus mūsų atmintyje. O tokių įsitikinimų kiekvienas turime labai daug. Įdomu tai, kad ta pati limbinė sistema atsakinga ir už mūsų sprendimų priėmimą. Paprasčiau tariant, sprendimus mes priimame remdamiesi emocijomis.

Kviečiu visus atrasti kvapų pasaulį iš naujo, gilesniu lygmeniu ir sužinoti, kuo ir kaip aromatai gali būti kiekvienam iš mūsų naudingi kiekvieną dieną.


DALYKAS

SUSITIKIMAI – KONSULTACIJOS: AROMAPSICHOLOGIJA ir EMOCINĖ AROMATERAPIJA

DALYKO PROGRAMOS

 

 

1. AROMATESTAVIMAS. Tai 2 valandų susitikimas su 67 aromatų palete. Aromatestavimas parodo, su kokiais pasąmoniniais iššūkiais šiuo metu žmogus susiduria, kokie gyvenimo aspektai jam itin svarbūs, ką būtina išspręsti emociniu bei pasąmoniniu lygmeniu, kad situacija/os imtų keistis. Taip pat šio susitikimo metu randami konkretūs ir asmeniškai parinkti įrankiai situacijoms spręsti.  

Aromatestavimo susitikimo ir analizės kaina 85 eurai.

 

2. ASMENINIS SUSITIKIMAS – KONSULTACIJA.

Susitikimo metu aptariame situaciją / konkretų klausimą, kuris neramina ir dėl kurios žmogus emociškai prastai jaučiasi. Parenkame tinkamiausius aromatus bei technikas, aktyvinančias emocinį palaikymą.

Susitikimo – konsultacijos (90 min.) kaina 40 eurų.

 

3. EDUKACINIAI AROMA RENGINIAI skirtingomis temomis. Kaina 15-20 eurų dalyviui.

KAM SKIRTA

Visiems, ieškantiems natūralių ir efektyvių sprendimų emocinei savijautai gerinti, netenkinančioms gyvenimiškoms situacijoms keisti, naujiems palankiems įpročiams formuoti.

DALYKO SIEKINIAI

Aroma susitikimai yra balansuojantys bei atpalaiduojantys ir taip pat suteikiantys aiškumo, ramybės bei konkrečius sprendimo būdus.

FORMATAS

Individualūs susitikimai. Laikas derinamas individualiai.

NAUDA

Klientas randa atsakymus į savo klausimą / us bei konkrečius sprendimo variantus.

PRIEMONĖS

Gryni, kokybiški eteriniai aliejai.

KĄ REIKIA TURĖTI?

Šlepetes, rašymo priemonę, vandens gertuvę.

Kontaktai

Mobilus telefonas: +370 61158810

Elektroninis paštas: [email protected]