Dainavimo pamokosAušra Liutkutė


Kiek save atsimenu, dainuoju nuo mažumės. Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros lektorė, taip pat dirbu Varėnos menų mokykloje bei vadovauju vyrų ansambliui „Avanti Vilnius“. Koncertuoju ir dalyvauju įvairiuose projektuose, vedu atviras vokalo pamokas, meistriškumo kursus solistams, ansambliams, chorams. Esu respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, bendradarbiavau su dirigentais A. Škepatse (Latvija), W. Kluck (Vokietija), St. Stuligrosz (Lenkija), R. Šerveniku, M. Staškumi, V. Lukočiumi, S. Domarku ir kt., surengiau koncertų JAV, Olandijoje, Belgijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Liuksemburge ir kt. Nuolat dalinuosi savo pedagogine patirtimi su jaunaisiais kolegomis, padedu ruoštis konkursams, festivaliams, koncertams. Kiekvieną mokinį skatinu pažinti ir atsiskleisti savąjį „aš“ per emocijų raišką, savireguliaciją, drauge ieškome balso individualumo, unikalaus jo skambėjimo. „Muzikos skvere“ tikiuosi naujų ir prasmingų susitikimų, kurie suteiks galimybę man, kaip pedagogei, augti ir tobulėti kartu su mokiniais.

 

DALYKAS

DAINAVIMO PAMOKOS

 

DALYKO

PROGRAMOS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. „Pradedantiesiems“. Trijų mėnesių programa padės išmokti taisyklingai kvėpuoti, pajausti diafragmą, išmokti taisyklingos dikcijos. Bus dirbama ir su mikrofonu. Viena 45 minučių trukmės pamoka per savaitę. Kaina mėnesiui 100 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 30 eurų.


2. „Pažengusiems“. Bus mokoma taisyklingo kvėpavimo, diafragmos pajautos, dikcijos, kreipiamas dėmesys į rezonatorius. Programos tikslas – dainos/dainų atlikimas. Bus dirbama su mikrofonu bei fonograma. Viena 45 minučių trukmės pamoka per savaitę. Kaina mėnesiui 100 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 30 eurų.


3. „Akademinis vokalas“. Programa skirta mokiniams, kurie ruošiasi stojamiesiems egzaminams ar nori mokytis klasikinio dainavimo. Bus mokomasi taisyklingo kvėpavimo, diafragmos pajautos, dikcijos, kreipiamas dėmesys į rezonatorius. Dirbama su koncertmeistere. Kaina mėnesiui 120 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 35 eurai.

KAM SKIRTA

Suaugusiųjų pradedančiųjų, pažengusiųjų mokymui, būsimų profesionalų konsultavimui.

DALYKO SIEKINIAI

Supažindinti su vokalo ypatumais ir specifika, balso galimybėmis ir individualumu, registrais; taisyklingai kvėpuoti dainuojant, kalbėjimo su rezonatoriais, kurie reikalingi dainavimui; išmokti pasirinkti ir teisingai interpretuoti dainą, ją atlikti su fonograma ir mikrofonu.

FORMATAS

Individualios pamokos. Koncertai, konkursai.

KĄ REIKIA TURĖTI?

Šlepetes

KONTAKTAI

Mobilus telefonas: +370 68904780

Elektroninis paštas: [email protected]