Fleitos pamokosLina Baublytė

 

Fleita groju nuo pat mažumės. Pradėjau B. Dvariono muzikos mokykloje, vėliau tęsiau mokslus M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pastarosiose dabar pati dėstau. Studijų metais stažavausi pas žymius šių dienų pasaulio fleitininkus. Šiuo metu groju Nacionalinės filharmonijos simfoniniame orkestre.

Pedagoginę veiklą pradėjau vos baigus mokyklą, tad turiu ilgametę patirtį, esu užauginus ne vieną kartą puikių jaunųjų fleitininkų.

Muzikavimas kartu man artimas širdžiai. Daug groju su įvairiais kameriniais ansambliais ir orkestrais, todėl ir savo pamokose stengiuosi parinkti kūrinius, kuriuos galėtume atlikti drauge, mokytis vieniems iš kitų.

Man grojimas fleita nėra darbas. Tai didelis malonumas ir džiaugsmas, kai galiu juo pasidalinti su žmonėmis, mylinčiais muziką.

 

DALYKAS

FLEITOS PAMOKOS

DALYKO PROGRAMOS

 

1. PRADŽIA. Viena valandos trukmės pamoka per savaitę. Susipažįstame su instrumentu, mokomės teisingos laikysenos, instrumento laikymo, pūtimo pagrindų; laviname kvėpavimo įgūdžius; mokomės dengimų ir jų derinių. Išmokę šių dalykų galime atlikti nesudėtingus solo kūrinius ir duetus.

Kaina mėnesiui – 100 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 30 eurų.

2. PAŽENGUSIEMS. Įtvirtiname grojimo įgūdžius; kreipiame dėmesį į teisingą stovėseną; laviname kvėpavimą ir pirštuotę. Siekiame kūrinių stiliaus suvokimo, dinamikos valdymo, lankstaus atlikimo. Lankant du kartus per savaitę, kaina mėnesiui – 180 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 25 eurai.

Lankant vieną kartą per savaitę, kaina mėnesiui – 100 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 30 eurų.

KAM SKIRTA

Suaugusiųjų pradedančiųjų ir pažengusiųjų mokymui, būsimų profesionalų konsultavimui.

DALYKO SIEKINIAI

Supažindinti su grojimo fleita specifika; suteikti notacijos pažinimo ir elementarių grojimo įgūdžių arba tobulinti turimus įgūdžius; muzikuoti solo ir ansamblyje; supažindinti su skirtingų žanrų stilistika.

FORMATAS

Individualios pamokos. Pageidaujant – vieši pasirodymai, koncertai.

NAUDA

(ką gaus lankantis pamokas?)

Turiningai praleistas laikas, gyvai prisiliečiant prie įvairaus ir turtingo fleitos muzikos repertuaro; muzikavimo džiaugsmas, išgyvenant teigiamas emocijas; saviraiškos galimybė – vieši pasirodymai, dalyvavimas koncertuose.

PRIEMONĖS

Fleita, natų pultas, rašymo priemonė.

KĄ REIKIA TURĖTI?

Šlepetes, instrumentą.

Kontaktai

Mobilus telefonas: +370 61289797

Elektroninis paštas: [email protected]