Fortepijono pamokosdr. Giedrė Gabnytė


...nuo vaikystės mane žavėjo aristokratiškas fortepijono grožis ir didybė, dėl to kiekvienas prisilietimas prie klaviatūros visuomet buvo ir yra kažkuo magiškas, traukiantis dar ir dar prisiliesti. Branginu ir puoselėju jausmą – suskamba garsas ir kasdienybės kaip nebūta, ji tampa tokia tolima ir nereikšminga...

Esu pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Nuo pat studijų metų pradžios aktyviai dalyvauju koncertinėje veikloje – esu tarptautinių pianistų konkursų laureatė, grojau su Nacionaliniu simfoniniu, Kauno simfoniniu orkestrais, M. K. Čiurlionio kvartetu, surengiau per 100 koncertų drauge su partneriais ir solo fortepijonu Lietuvoje, Lenkijoje, Suomijoje, Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir kitur. Sukaupta profesine patirtimi dalinuosi su savo mokiniais, kurie – įvairių muzikos festivalių, projektų dalyviai, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai. Mokydama nuolat mokausi ir pati, dėl to esu susipažinusi su pačiais naujausiais, į mokinio individualius gebėjimus ir savybes orientuotais mokymo būdais, kuriuos tyrinėju, tobulinu ir jau daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai taikau savo pedagoginėje praktikoje. Muzikos skvere mano vedamų fortepijono pamokų išskirtinumas – dėmesys kiekvieno besimokančio prigimtinėms savybėms ir individualiam mokymosi tempui, meniška, jauki, kūrybai įkvepianti aplinka, kurioje ne tik muzikuojama, bet ir dalinamasi bendravimo džiaugsmu, tad mokymasis tampa ir prasminga, ir malonia laisvalaikio veikla.

 

DALYKAS

FORTEPIJONO PAMOKOS

DALYKO PROGRAMOS

 

1. „KRYPTINGAI IR GREITAI“. Baigę intensyvią 3 mėnesių trukmės programą pradedantiesiems (dvi 45 min. trukmės pamokos per savaitę), įgis pradinius grojimo fortepijonu įgūdžius, gebės atlikti 5-7 nesudėtingus nedidelės apimties muzikos kūrinius. Kaina mėnesiui – 220 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 30 eurų.

 

2. „LENGVAI IR MALONIAI“. Baigę 3 mėnesių trukmės programą pradedantiesiems(viena valandos trukmės pamoka per savaitę), įgis pradinius grojimo fortepijonu įgūdžius, gebės atlikti 3 nesudėtingus nedidelės apimties muzikos kūrinius. Kaina mėnesiui – 130 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 35 eurai.

  

3. „ATRAKTYVIAI IR PRODUKTYVIAI“. Baigę 3 mėnesių trukmės programą pažengusiems (viena valandos trukmės pamoka per savaitę), patobulins turimus grojimo fortepijonu įgūdžius, gebės atlikti 2-4 vidutinio sunkumo kūrinius. Kaina mėnesiui – 130 eurų, mokant už kiekvieną pamoką – 35 eurai.

 

4. „DVIESE IR DARNIAI“. Baigę 3 mėnesių trukmės programą pažengusiems (viena 45 min. trukmės pamoka per savaitę dviem), patobulins turimus grojimo fortepijonu įgūdžius, gebės ansamblyje atlikti 4-5 vidutinio sunkumo kūrinius. Kaina vienam ansamblio nariui – 70 eurų per mėnesį arba 18 eurų mokant už kiekvieną pamoką atskirai.

KAM SKIRTA

Suaugusiųjų pradedančiųjų ir pažengusiųjų mokymui.

DALYKO SIEKINIAI

Supažindinti su grojimo fortepijonu specifika; suteikti notacijos pažinimo ir elementarių grojimo įgūdžių arba tobulinti turimus įgūdžius; išmokyti grojimo iš klausos, skaitymo „iš lapo“ technikų; muzikuoti ansamblyje; supažindinti su skirtingų žanrų stilistika ir jų atlikimo ypatumais.

FORMATAS

Individualios pamokos arba pamoka dviem. Pageidaujant – vieši pasirodymai, koncertai.

NAUDA

(ką gaus lankantis pamokas?)

Turiningai praleistas laikas, „gyvai“ prisiliečiant prie įvairaus ir turtingo fortepijoninės muzikos repertuaro; muzikavimo džiaugsmas, išgyvenant teigiamas emocijas; saviraiškos galimybė – vieši pasirodymai, dalyvavimas koncertuose.

PRIEMONĖS

Fortepijonas YAMAHA, natos, rašymo priemonė

KĄ REIKIA TURĖTI?

Šlepetes. Instrumentas namuose – privalumas, bet ne būtinybė

Kontaktai

Mobilus telefonas: +370 60381702

Elektroninis paštas: [email protected]